| crazyness a întrebat:

Mi-am luat Norton de la Romtelecom, si nu pot sa il downloadez. Link-ul primit pe mail nu se incarca, si daca il iau de aici http://antivirus.romtelecom.ro/RomTelecom_NAV_RO.exe, dupa ce se descarca 1, 1 Mb se blocheaza. Ce pot sa fac?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ady16 a răspuns:

Eu am reusit sa il dowloadez, daca nu ai reusit lasa un mesaj sa il uploadez undeva sa il descarci.

| alpha123 a răspuns (pentru ady16):

Am si eu aceeasi problema ca si crazyness dar cand am incercat sa folosesc linkul pe care l-ai oferit...primesc mesaj cum ca acel fisier a expirat pe data de...

Poti sa il urci iar te rog?

multumesc

| Roman_Marciana_1982 a răspuns:

Nu pot daunlada norton de la romtelecom