| sweetgirl13 a întrebat:

Nu stiu de ce nu mai pot intra pe yahoo messenger. dupa ce scriu Id-ul si parola imi apare yahoo messenger has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the inconvenience. dupa ce dau close imi dispare si mess-ul. ce pot face pentru a intra deoarece trebuie sa vorbesc urgent cu cineva? va rog ajutati-ma!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| MariaMirabell a răspuns:

Mi se intimpla si mie la fel si Microsoft mi-a sraspuns ca din 14.12. 2012 anumite finctiuni ale Yahoo Messenger au fost suspendate si Yahoo asigura alte fuctionalitati mai competitive si care sunt apreciate de abonati. In fine eu acu reusesc sa intru pe chat de pe pagina de Facebooc cit si de pe Yahoo unde i-mi apare si fereastra cu Messenger.Dau clic pe ea, si imi apar in stinga mai in jos toate contactele. Incearca sa faci la fel, poate reusesti sa intri pe chat de pe yahoo mail eu cel putin reusesc astfel.sarbatori feicite!

1 răspuns:
| Zatharra a răspuns:

Restartează pc-ul.Dă repair la conexiune. Încearcă din nou!