| BogdanVasc a întrebat:

Am avut mai de mult un program care functiona in background, si anume inregistra toate convorbirile mele de pe skype. Nu necesita setari, pornea odata cu Windows-ul si era foarte folositor. Stie cineva care e sau un program asemanator?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Cred ca te referi la batranul "Ardamax Keylogger" il gasesti pe google la prim-ul search

| BogdanVasc explică:

Nu era keylogger. Programul inregistra convorbirile la care faceam eu parte, ca si un recorder, astfel ca nu era spy.

| Alexandrel_Alex_1990 a răspuns:

Incearca Fraps