| myrunna13 a întrebat:

Stie cineva cum descarci un video de pe facebook?laughing Funda :X

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici, scrie URL-ul de la videoclip si descarca ->>> http://www.downfacebook.com/
SAU aici http://www.facebookvideodown.com/
Bafta!

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Stie cineva cum descarci un video de pe facebook? laughing Funda :X

Raspunsul tau aici...

Urmareste intrebareaAdauga la favoriteCe nota dai intrebarii? Ok Conţinut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam Raporteaza
ATENTIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseste pirateria si distributia ilegala de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care incalca drepturile de autor. In ipoteza unei actiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege sa furnizeze IP-ul tau si restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implica asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri indoielnice poate duce la virusarea calculatorului tau.

3 răspunsuriRSS raspunsuri) Ordonare:Cronologica|Dupa relevanta
neluL
31 Martie 2012 06:55
neluL a răspuns:
Intra aici, scrie URL-ul de la videoclip si descarca ->>> http://www.downfacebook.com/
SAU aici http://www.facebookvideodown.com/
Bafta!
RASPUNDE
Evalueaza / Raporteaza
picard20
1 Octombrie 2014 00:43
picard20 a răspuns:
Bună seara! Ma bucur sa va fac o bucurie.
E cel mai simplu:il distribuiti in propria cronologie, deci in contul dumneavoastră de Facebook, iar cu ajutorul unui telefon mobil mai putin performant, dar cu acces la internet,(de preferat cu Nokia C1-01),intrati pe Facebook la Profil, dati click la Jurnal activitati, vi se deschide o nisa cu toate activitătile dvs. curente de pe facebook, printre care veti observa una cu clipul video pe care l-ati distribuit, dati click pe acea iconita, si descarcarea va incepe imediat. Mult succes!
RASPUNDE

| picard20 a răspuns:

Bună seara! Ma bucur sa va fac o bucurie.
E cel mai simplu:il distribuiti in propria cronologie, deci in contul dumneavoastră de Facebook, iar cu ajutorul unui telefon mobil mai putin performant, dar cu acces la internet,(de preferat cu Nokia C1-01),intrati pe Facebook la Profil,dati click la Jurnal activitati, vi se deschide o nisa cu toate activitătile dvs. curente de pe facebook, printre care veti observa una cu clipul video pe care l-ati distribuit, dati click pe acea iconita, si descarcarea va incepe imediat. Mult succes!

| xereth a răspuns (pentru picard20):

Si unde gasesc jurnalul de activitati pe telefon?

| Radu_Mihai_1988_3Z60 a răspuns:

Gasesti aici pas cu pas si cu poze, cum sa descarci un video de pe Facabook https://etc-etc.ro/descarca-video-facebook/