| Sharque99 a întrebat:

Unde pot gazdui un fisier excel la care, prin conturi individuale, sa aiba acces mai multe persoane. Prin acces inteleg ca il pot citi si modifica dar neaparat fara sa il downloadeze in calculator sa il modifice si sa il unploadeze ulterior, vreau totul sa se faca acolo, in serverul unde este gazduit. Prin ftp am incercat si ca il modifici trebuie sa il descarci si dupa aia sa ii pui din nou.

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Cred că cea mai simplă soluție ar fi Google Docs. Se mai poate face o partiție cu posibilitate de acces pe bază de utilizator și parolă, dar trebuie să știu ce sistem de operare folosești.