| anonim_4396 a întrebat:

A fost la un moment dat un film pe disney channel cu ceva echipe de albinute care livrau prajituri sau ceva si personajul principal (i-am uitat numele) avea un tata care il tot punea sa lucreze sau chestii si sora-sa mai mica facea parte dintr-o echipa de-asta de albinute si tot ziceau de cele 5 reguli ale albinutelor: responsabilitate si nu mai stiu ce chestii si aveau nevoie de cineva adult drept sef al echipei sau ceva de genu

Are careva idee la ce film ma refer? funda.

Răspuns Câştigător
| ofeliaofelia a răspuns:

Cred ca e filmul "Fratele Lider". Doar ca ti am fost de ajutor!

| ajutor517 a răspuns (pentru ofeliaofelia):

Da, "Fratele lider" era.

4 răspunsuri:
| Ram0owr a răspuns:

The Hive- stupul? thinking