| MaStErShOt a întrebat:

A murit Bear Grylls de la Tehnici de supraviețuire de pe Discovery sau e doar un zvon aiurea care circula pe net?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Inca trăiește, ala nu moare nici dacă îl duci pe luna. O sa mănânce pietre... A murit un individ care a încercat sa supraviețuiască ca el.

6 răspunsuri:
| Robert0101 a răspuns:

Inca e in viata

| Radyr a răspuns:

Conform Wikipedia, inca mai traieste.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Radyr):

Wikipedia e o prostie, afara de cateva informatii

| adutzwtaw98 a răspuns:

Chiar traieste eu am aflat vestea cu mult timp in urma si dupa o vreme am aflat ca a filmat la... tehnnici de supravietuire urbana

| Mertan90 a răspuns:

Un tip a incercat sa supravietuiasca ca el timp de 1 an, dar dpa o luna a murit.laughing

| George_Narcis_Matei_1992 a răspuns:

Daca sunteti inculti, si cititi printre randuri... macar nu mai deschideti topicuri aiurea...