| KillMePlease a întrebat:

A vazut cineva,, Insurgent"?

25 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu, desi vreau sa il vad. Am văzut Divergent big grin

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Si eu vreau sa-l vad...De asta am pus aceasta intrebare intrebatoare.happy

| Anonima0000000000 a răspuns:

Nup

| KillMePlease explică (pentru Anonima0000000000):

straight face
Bine, mersi de raspuns, dar asteptam sa-mi raspunda cineva care a vazut filmul. laughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Mi-am dat seama:3

| RoxxMalikHemmings a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Eu l-am vazut
E genial :3
merita vazut

| KillMePlease explică (pentru RoxxMalikHemmings):

Imi povestesti putin, te rog? puppy dog eyes

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru RoxxMalikHemmings):

Ok sigur?:3

| RoxxMalikHemmings a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Sigur merita vazut

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru RoxxMalikHemmings):

Ok o sa ma uitkiss*

| thewomaninwhite a răspuns:

Eu inca nu l-am vazut ca n-am avut timp.

| AnaRadu a răspuns:

Da. Eu.

| KillMePlease explică (pentru AnaRadu):

In sfarit un om care a vazuut!
Si-mi zici si mie despre ce e vorba-n film, te rog? puppy dog eyes :3 happy

| AnaRadu a răspuns:

E vorba despre Tris care se lupta practic cu ea insasi pentru a castiga pentru a deschide o cutie ca sa ii protejeze pe cei dragi. Astfel ea este adusa la o tipa( nu mai stiu cum se numeste) si acolo accepta sa faca asta deoarece tuturor le era mai bine pentru ca din cauza ei, Jeanine( mi-am amintit) omora alti oameni cu care incerca sa deschida cutia. Astfel ea tot incerca sa treaca de mai multe nivele pana intr-un moment cand a murit, dar de fapt nu a murit laughing ( e ciudat aici) ea a inviat iar toti care era de partea ei au intrat in departametul Jeaninei. Acolo are loc o lupta intre cele doua parti, dar Tris incearca sa afle ceea ce parintii ei ascundeau in cutie, ceea ce la final era favorabil natiunii ei si tot ce era ascuns acolo s-a aflat deoarece ea era cea mai puternica din neamul ei, singura care putea deschide acea cutie. Este mult mai frumos cand te uiti singura. Filmul e genial. Unora nu le place, mie mi-a placut. Poti sa te uiti cu incredere. :3

| NegruAlb a răspuns:

Despre asta e vorba in film:
Demascaţi ca fiind Divergenţi - oameni care nu se încadrează într-una din cele cinci categorii ("facţiuni") ale societăţii - Tris (Shailene Woodley) şi Four (Theo James) sunt acum în postura de fugari, vânaţi de Jeanine (Kate Winslet), liderul avid de putere al facţiunii Erudiţilor. În timp ce grupurile de trădători Neînfricaţi, sub comanda lui Jeanine, răscolesc ruinele oraşului Chicago în căutare de Divergenţi, Tris şi Four străbat oraşul în speranţa de a-şi găsi aliaţi printre membrii facţiunilor Prieteniei, Abinegaţiei, Candorii şi Neînfricaţilor, precum şi din rândurile rebelilor fără facţiune.

Cu inima zdrobită şi simţindu-se vinovată pentru moartea familiei şi prietenilor săi, Tris încearcă cu disperare să afle secretul pe care părinţii ei îl apăraseră cu viaţa şi care explică de ce Jeanine nu s-ar da în lături de la nimic pentru a o captura. Disperată să-i protejeze pe cei dragi, ea trebuie să facă faţă unor provocări imposibile pe măsură ce află adevărul despre trecutul şi viitorul lumii în care trăiesc.

| KillMePlease explică (pentru NegruAlb):

Multumesc mult

| Børgø a răspuns (pentru KillMePlease):

Daca vrei sa te duci la cinema sa il vezi in 3D nu-ti recomand. Nu are nici un efect 3D, rar. Ca poveste este destul de bun! Dar acuma depinde de tine.

| KillMePlease explică (pentru Børgø):

A..Mersi pentru recomandare. happy Ce intelegi tu prin,, destul de bun''?

| Børgø a răspuns (pentru KillMePlease):

55% Dragoste si 45% actiune...

| KillMePlease explică (pentru Børgø):

A... Imi place atunci big grin cred...
Adica, se imbina dragostea cu actiunea ceea ce pentru mine ii okay la un film. Bine, daca ar avea putin mai multa actiune nu m-ar deranja...Dar mna.

| byancaa13 a răspuns:

Nu.

| Odododoo a răspuns:

La-m vazut, la cineworld, e genial, in tara mea toti il stiu big grin

| Scooby1997 a răspuns:

Nu m-am uitat.dar vreau sa ma uit, am vazut prima parte (Divergent) si vreau sa vad si a doua parte.o pot gasi pe internet?

| KillMePlease explică (pentru Scooby1997):

Nu stiu.
Eu n-am vazut nici prima parte, eram doar curioasa sa vad despre ce e filmul.