| UnBroken2016 a întrebat:

A vazut cineva pe aici serialul Mr. Robot? Cum vi s a parut?

13 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Genial primul sezon, inca nu am vazut episoadele din al doilea sezon, per total merita vazut daca iti place genul.

| UnBroken2016 explică (pentru Intruder19):

Si eu am vazut doar primul sezon. Astept sa se termine al 2 ca sa vad cap coada din nou. Mie mi-a placut foarte mult dar nu am vazut pe nimeni pe aici macar sa recomande o data asa bunatate de serial si e cam pacat.

| Intruder19 a răspuns (pentru UnBroken2016):

E un serial mai "greu" ca sa ii spun asa, cu multe intorsaturi de situatie, daca iti place genul psihologic e un serial destul de bun. Sper ca sezonul 2 sa fie la fel de bun.

| UnBroken2016 explică (pentru Intruder19):

Ma uitam pe wiki si spunea ca nu au mai vazut de mult asa serial bun, fiecare episod mai bun ca cel dinaintea lui. M-am mirat putin cand am aflat despre sora lui dar despre tata? Chiarca wow laughing.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bai, nu l-am vazut sad

| UnBroken2016 explică (pentru DoarBogdan):

Rusine. Lasa pornache si vezi serialul ala, merita laughing.

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu abia m-am apucat de Vampire Diaries.

| UnBroken2016 explică (pentru DoarBogdan):

Pacat ca nu ma poti vedea dar sa stii ca fac cruce cu degetele laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnBroken2016):

Pacat ca nu ma poti vedea si tu ca... Stai. De fapt nu. Eu nu fac asta happy

| starro a răspuns (pentru DoarBogdan):

E foarte plictisitor mai ales de la sez 4) Primele 3 sa zicem ca merita vizionate, dar in rest o pierdere de vreme, nu recomand, e f tras de par si plictisitor.

| DoarBogdan a răspuns (pentru starro):

Huh. Ma opresc atunci laughing Mersi.

| UnBroken2016 explică (pentru DoarBogdan):

straight face Credeam ca zici la misto ca te uiti la porcaria aia.

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnBroken2016):

Se pare ca... ma uitam.