| anonim_4396 a întrebat:

Acest anunt se adreseaza iubitorilor de filme si seriale.
sunteti de acord sa infiintam un forum in care sa discutam despre filme si seriale, anime-uri etc? aceasta idee mi-a venit dupa ce am vazut ca site-urile mari din Romania care au aceasta categorie (filme,seriale etc) au administratori care nu intra si moderatori nesimtiti care in lipsa acelora cauta sa faca legea.
Facem un forum in care userii sa fie respectati, diferite sectiuni dedicate filmelor, trailere, animeuri (japoneze) reviewuri a filmelor vazute pe pc sau la cinema etc
Am destula experienta in ale forumurilor, dar am nevoie de utilizatori inregistrati in numar cat mai mare si dornici sa faca treaba.
Sunt poftiti toti cinefilii si daca grupul nostru creste cu timpul pun si un host platit.
Deci ce spuneti? personele care sunt doritoare vor primi adresa printr-un mesaj privat.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai in sensul sa ramana fideli, sa posteze (sa discute) etc si adevarat cine doreste poate sa mai aduca utilizatori cu incredere! in rest nu impun niciun fel de conditie. ne auzim curand

| Simpatic a răspuns:

Acum lucrez la organizarea sa, pana diseara o sa aveti si adresa trimisa intr-un mesaj iar maine o voi face vizibila pentru toti ceilalti...ca o mica recompensa pentru cei care lasa mesaje aici vor primi primii adresa happy.
Astept cat mai multe raspunsuri aici. stima

| Simpatic a răspuns:

Am terminat in mare parte ce era de facut acum va astept pe voi sa va inregistrati si sa discutam acolo... adresa este http://filmoteca.boards.net/ si o las aici pentru ca nu am reusit din pacate sa dau mesaje private la toate persoanele care s-au aratat interesate. Deci pentru voi si pentru toti cei care doresc un forum si o comunitate noua, inregistreati-va pe : http://filmoteca.boards.net

| AtateaConditii a răspuns:

Da, ar fi mișto. Imi fac cont dar cum adica doritori sa faca treaba? Cu ce te-aș putea ajuta in afara de a imi face un cont? Te referi sa facem reclama la forum ca sa adunam cati mai multi useri?

| AdrianaBacescu a răspuns:

Si eu vreau.

| OtakuShoujo a răspuns:

Eu as vrea.