| popandradaa a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film pe Național tv. Tot ce imi amintesc este ca era un grup de tineri care trecând printr-o pădure, ajung la un vechi spital. Acolo au gasit un cadavru, care se presupunea ca este un experiment, conectat la aparate sau ceva de genul. Avea ochii închiși însă i se mișcau pleoapele. Cativa dintre acei tineri au fost omorâți de un doctor nebun de acolo, iar cei care adormeu in incinta spitalului erau controlați de acel cadavru. In cele din urma au murit toti, doar o fata blonda a fost găsită de polițiști si filmul se termina cum fata adoarme pe masina si cand se trezește si ea era controlată de acel cadavru. Va rog, daca ati văzul filmul, sa imi ziceți cum se numește. Multumesc!

1 răspuns:
| MTSimo a răspuns:

Buna. Suna foate interesant filmul. din pacate nu stiu cum se cheama desi as vrea sa-l vad si eu. Dar iti recomand Wrong Turn, sunt 6 filme.e genial. Tot cu niste adolescenti care pleaca in peripetii si sunt omorati pe rand de catre 3 trati mutanti, nebuni