| danmorozan22 a întrebat:

AJUTOR VA ROG MULT. Salut ma ajuta cineva sa gasesc filmul(Chain of Command (2015)) tradus in rusa, dau funda, rog frumos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cauti si il descarci normal. Apoi descarci BS Player si il instalezi.La instalare lasi sa descarce ce are de descarcat. Te duci apoi la film, il deschizi (open winth Bs player) si iti va cauta subtitrari automate.cand apare fereastra cu subtitrari, vezi ca acolo ai optiunea de a alege limbile subtitrarilor.Setezi rusa si mai deschizi odata filmul. La redeschiderea filmului iti va gasi subtitrarea in rusa, daca exista. Daca nu exista, degeaba mai cauti pe alte site-uri ca nu sunt.