| Radioactive a întrebat:

Am auzit de mai multe ori ca filmul The twilight saga:Breaking dawn va fi interzis minorilor. E adevarat? Ma gndesca ca majoritatea fanilor sunt adolescenti, deci... Si stiti cine va canta o melodie care practic sa reprezinte filmul?(cum a fost la Amurg-a cantat Paramore; la Luna noua a cantat Death cab for cutie si la Eclipsa a cantat Muse)Nevoie urgenta de aceste informatii... funda mare mare mare+vot!

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da, si eu am auzit ca e interzis minorilor!
oricum ma uit rolling on the floor

| Radioactive explică:

Eu am auzit ca cica o sa fie scene dinalea sub 18 ani, dar si dialoguri explicite, o sa fie sange, violenta(cica vor sa arate toate detaliil ca in carte)

| veronica a răspuns:

Nu am auzit asa ceva dar ma mir sunt f multi fani minori nu prea cred ca vor creea un film mai mult pentru adolescenti si sa fie interzis, nu e problema pentru mine nu sunt minora dar nu cred, sunt scene in carte cam tari pentru unii dar nu cred ca o sa fie interzise din cate stiam eu era vorba sa faca filmul 3d dar nu au fost de acord din cauza unos scene mai tari pentru unii si asa a fost interzis ca sa filmeze 3d dar nu interzis minorilor, sa fim seriosi, cati banii pierd din vanzarile la cinema daca il interzic.

| RealLife a răspuns:

De ce sa fie interzis minorilor? doara n-or face film porno... lol

| eu_6120 a răspuns:

Am citit intr-o revista popcorn ca e adevart. cica va fi prea multa violenta. si scene cu sange sad

| august1nelis a răspuns:

Nu am auzit ca filmul va fi interzis!