| TheSeventhSin a întrebat:

Am auzit multe povesti de gen "episodul pierdut" (Tom and Jerry,Ed Edd and Edy, Scooy Doo si multe altele).Eu unu cred ca s-ar fi putut intampla o chestie de genu. Vreau sa stiu in ce desene sa-u intamplat chestii din astea si daca sunt sau nu reale.Eu cred ca macar unu e real.

6 răspunsuri:
| Black00 a răspuns:

Un alt exemplu e Curaj, cainele cel fricos, se spune ca toate intamplarile alea nu erau reale si ca totul se intampla in capul lui, ducandu-ne cu idea ca avea probleme mentale

| MistretulPufos a răspuns:

Nici unul nu e real, sunt Creepypastas, decat vreo cateva creepypasta-uri sunt dupa chestii adevarate, sunt doar povesti de speriat copiii

| MistretulPufos a răspuns:

Sau mai era una cu Adventure Time cum ca Finn este in coma si isi imagineaza Taramul din Ooo

| TheSeventhSin explică (pentru MistretulPufos):

Eu stiam ca Tarmul Ooo s-a format dupa un razboi nuclear, sau cel putin asa arata.

| MistretulPufos a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Da, asa e, eu ziceam de teoria unora

| Styles_Alexia_1990 a răspuns:

Unele episoade sunt reale, fiind create de producătorii desenelor respective, insa unele sunt doar creepypasta. Sunt multe desene animate care au episoade pierdute. Acestea nu pot fi vizionate deoarece au fost sterse sau ascunse. Daca vrei sa iti faci o idee despre ce era vorba in ele poți cauta pe wattpad " Episoade pierdute din desene animate"
Sper ca te-am ajutat