| wolder a întrebat:

Am gasit filmul Underworld: Awakening si sunt curioasa daca sunt mai multe parti pentru ca cel scos in 2012 are o poveste inainte sa inceapa filmul si ma gandeam ca sunt primele sau prima parte povestita la inceput?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Da ca sa iti faci o idee completa asupra povestii filmului trebuie sa te uiti si la celelalte trei parti din 2003 si respectiv 2006 si 2009. Underworld (2003)
Underworld: Evolution (2006)
Underworld: Rise of the Lycans (2009)

| wolder explică (pentru CristianCRS):

Si ultimul din 2012big grin

| CristianCRS a răspuns (pentru wolder):

Eu ti-am confirmat ca mai sunt 3 parti pana la cel din 2012 care este ultimul, credeam ca asta vrei sa stii.