| TCAngel a întrebat:

Am o problema FOARTE grava! Cand apare sezonul 4 din Kyle XY? Nu pot sa cred asa ceva. Am urmarit cele 3 sezoane ale sale in 3 zile. Sunt foarte fascinat de el. Sa faca cineva ceva! Il vreau cu orice pret!

2 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Daca tot esti dispus(a) sa platesti orice pret, banuiesc ca cu cateva zeci de milioane de euro, probabil in jur de 25-30 poti finanta sezonul 4. Bafta!

| smart01 a răspuns:

Salut,
Din pacate sezonul 4 nu s-a mai facut. Serialul s-a incheiat brusc prin 2009, atunci a aparut sezonul 3 si daca pana acum nu i-au facut o continuare, iti dai seama ca nu mai sunt sanse aproape deloc.