| Addaa1998 a întrebat:

Am observat ca la Romanii au talent vin mai nou multi copii care trebuiau sa mearga la Next Star. laughing Oare de ce?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde stii tu unde trebuia sa mearga?

| AFR81 a răspuns:

Pur si simplu. Doresc sa se afirme pe orice cale.

| kar1GaNNN a răspuns:

E emisiunea la care se uita toti romanii.

| Zaygon a răspuns:

Sincer concursurile astea sunt o abureala de tot rahatu. Daca ai voce du-te la Vocea Romanie sau X Factor, daca stii sa dansezi du-te la Romania Danseaza. eu consider ca la Romanii au talent ar trebui sa mearga cei cu ceva diferit care nu se intalneste peste tot.

| Drolja a răspuns:

Şansa taţilor s-o vadă pe Răduleasca.

| SabinaQueen a răspuns:

La next star deja sunt prea multi

| Daniellllll1 a răspuns:

PRemiul e mai mare la Romanii au talent rolling on the floor

| Addaa1998 explică:

Buna astarolling on the floor

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Eu cred ca Romanii vor vota mai degraba un copil "dragut" decat un om mare, si premiul este mai mare, exista mai multe facilitatii ca sa mergi la Romanii au talent,"daca ai talent". Bafta.

| Addaa1998 explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Asa e dar nu am vazut un copil sa aiba un talent mai mare la Romanii au talent fata de cei de la Next Star.

| Mykymu a răspuns:

Premiul mare, talentul e prezent si el... Ii trimit parintii cu pofta de bani.

| FTLStyle a răspuns:

Au mai multe șanse de câștig!

| FTLStyle a răspuns:

In primul rand fiecare emisiune are o tema.
Si mai pot fi 2 variante:
1.Parintii sunt mai lacomi.
2.Inainte de o emisiune ei trec prin mai multe preselectii.