| IONUT012002 a întrebat:

Am un site cu desene animate pe platforma blogger https://deseneanimateonlinenet.blogspot.ro/? m=0 și as dori sa știu ce as mai putea face pentru a avea mai multe vizite comentarii etc etc?

7 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Incearca sa aduci ceva nou fata de site-urile care sunt, nu sa pui aceleasi anime/ desene ca nu o sa faci nimic. Pune desenele vechi gen b-daman, sonic x, pilotii nascar si altele care au mai fost pe jetix. Si vei atrage oameni.

Bula
| Bula a răspuns:

Intai verifica-l in mai multe browsere, fiindca nu prea merge redarea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Seo, seo, seo si dupa ce crezi ca ai facut destul seo, mai bagi putin seo

| IONUT012002 explică (pentru suntserios):

O sa incerc asta dar habar nu am cum se face mai putea ajuta tu?

| CPAElites a răspuns:

Backlink-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci asta pentru banii Adsense, nu ii vei primi, nu se plateste copyright-ul.

| LiveTheMoments a răspuns:

Fa reclama pe aici!