| GegeGeorgiana987 a întrebat:

Am vayut Twilight, The vampire diaries si True Blood.Stiti seriale asemanatoare? Daca da, imi spuneti de ce v-au placut si, sau despre ce e vorba?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Originals. Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Valemont (miniserie)

| aCek1ng a răspuns:

Red Riding Hood, Remember Me, Snow White and the Huntsman, The Host, The Fault in Our Stars, The Originals, Supernatural, The Secret Circle.