| Sbârcea_Alexandru_1997 a întrebat:

Am vazut acum 2 ani un film cu cativa oameni care au mers intr-o casa si casa aia era de maxima securitate si s-a inchis complet si nu se mai putea intra sau iesi din ea,erau si ceva aluzii,creaturi si putin horror,ceva fantome si la final scapa 2, nu mai tin minte titlul

Daca stie cineva Titlul si vad trailerul bun, dau funda!

3 răspunsuri:
| superady98 a răspuns:

Cabin in the Woods?

| Sbârcea_Alexandru_1997 explică:

Thirteen Ghosts mersi de el, l-am mai vazut dar nu e asta.

Era un film cu cativa oameni intr-o casa, mai tin minte ca era o faza cand un 2-3 cearceafe l-au rupt pe unu in bucati si ca o fata vede alte 2 fete in pivnita (aratau bine) se... apoi alea 2 se transforma si sunt ceva fete cu dinti urati, nu mai stiu exact titlul si mi-l doresc foarte mult filmul, sa il vad iar