| mihaiwz98 a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un film.In el era vorba de o gasca de baieti americani care pleaca intr-o excursie intr-un oras in care locuitorii erau foarte ciudati toti erau intr-un fel de grupare erau platiti sa tortureze turistii. Daca acestia erau rusi,americani, europeni erau torturati diferit si ucisi si sadicii aia din sat erau altfel platiti.In final toti baietii sunt torturati si ucisi doar 1 reuseste sa evadeze impreuna cu o fata si cam asta e sfarsitul.
Sau alt film in care era vorba de un cuplu care pleaca intr-o calatorie si baiatul dispare si fata ramane singura intr-un fel magazin ceva singura si este cautata de un sadic cu o camioneta galbena si fata suna la politie vine un politist si va fi ucis de criminalul ala
Daca stie cineva la ce filme ma refer si poate sa ma ajute astept raspuns. Daca stiti si alte filme asemenatoare puteti enumera cateva.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Primul film cred ca e Hostel (sunt 3 parti), iar al doilea cred ca e Rest stop (sunt 2 parti ). Vizionare placuta!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Primul film descris de tine e posibil sa fie The Hostel? (are 3 parti). Sunt foaret multe filme horror and thriller care se aseamana cu ceea ce ai descris.

| mihaiwz98 explică:

Multumesc de raspunsuri v-as da la toti funda dar nu am atatea.Snake m-ai nimerit cu al doilea film dar nu si cu primul.

| Sn4k3 a răspuns (pentru mihaiwz98):

Mersi pentru funda si bafta la gasit filmul.

| alexr8 a răspuns:

Salut!
Pare a fi caracteristic seriei Wrong Turn. E posibil sa nu fie ceea ce cauti, dar si astea au acelasi specific.
Daca vrei si alte titluri:
Eden Lake
Cabin in the woods
Evidence

Vizionare placuta! big grin

| Raluuraluca a răspuns:

E wrong turn 5