| fyrelord a întrebat:

Am văzut mai demult un film, era cam așa: Deci unui om i s-a scos inima, și i s-a pus alta, din metal parcă, și tipul ăla avea nevoie să-și injecteze ceva, sau să facă sex, nu știu exact. Știu că a fost o fază în care au făcut "dragoste" pe pista de cai. Era de acțiune filmul. Aș aprecia mult dacă m-ați ajuta.

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Crank: High Voltage (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1121931/?ref_=tt_rec_tt

1 răspuns:
| codry223 a răspuns:

Nu mai stiu cum se cheama dar, era vorba de unu care era cautat de gangsteri si unu i.a injectat ceva in sange si lui ii trebuie adrenalina ca sa nu moara.