| Kosys a întrebat:

Am vazut o poza cu 2 baieti unul blond si unul ...saten(maro) thinking proprietarul mi-a zis ca e dintr.un serial anime. Stie cineva cum se numeste?big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ne dai poza, nu avem de unde sa stim despre care baieti e vorba big grin... Asa sunt o multime de seriale anime cu baieti blonzi si sateni tongue

| Kosys explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sa iau poza de la profilul propietarului insa era privat crying Insa nu m-ar deranja nici exemple chiar daca sun o multimebig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kosys):

Http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/
Stiu ca este foarte lunga :D... dar daca intri pe linkul la fiecare anime iti da si o poza si poate o sa ii recunosti
Sper sa il gasesti >:D

| jencik14 a răspuns:

Nu stiu sincer poate ii Naruto?