| Tauriel a întrebat:

Am vazut un film cu o fata pe nume Emma(pers. Principal) o vrajitoare si unt tip care parea sa fie un palarier. Ei intrau in tara minunilor printr un joben care se invartea. Lam vazut pe diva universal. Imi puteti spune cum se numeste ca nu lam vazut tot?

2 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Este un serial care e once upon a time
poti sa te uiti la el online dar iti recomand sa te uiti de la inceput ca asa e mai distractiv. eu ma uit la el si imi place foarte mult :* funda?