ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Are cineva idee ce se intampla cu site-ul rosharing.net? De doua zile a disparut; nu se mai incarca si-mi tot da eroare.
Eu vad seriale online si, ale naibii, toate se deschid numai in site-ul ala. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat eu site-ul pe goagal si nu a disparut nimic. Merge accesat. Poate a fost o problema pe server.

| ardnaxur1961 explică (pentru anonim_4396):

O avea legatura cu faptul ca eu sunt in Germania? Ca, la mine, nu merge! crying

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Incearca alte site-uri.

| NyctophobicGhost a răspuns:

Mai dau si ei cu aghiasma pe acolo la o revizie, mai atamaiaza, doar n-o sa mearga filmele de la sine de parca ar fi ceva magic.

| ardnaxur1961 explică (pentru NyctophobicGhost):

Ptiu! Piei, drace!

| NyctophobicGhost a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Orice Batman pe limba lui piere.