| Anonymouyse a întrebat:

As vrea filme care sa se potriveasca cu urmatoarea situatie:

O fata si un baiat se iubesc, ea dezamagita de fostele relatii se hotaraste ca viitorul ei prieten sa fie ultimul (sot). In ciuda faptului ca se iubesc, ea vrea ca ei 2 sa fie prieteni. El tinand destul de mult la ea, incearca asta, dar nu reuseste si se hotaraste sa numai vorbeasca cu ea, tocmai pentru a nu-i face rau, nici ei nici lui.

Ceva in mare asa...nu neaparat exact.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cam greu să se potrivească cu următoarea situație, dar oricum poți încerca:Celeste & Jesse Forever (2012),I Give It A Year (2013),High Fidelity (2000),The Break-Up (2006),The Wedding Singer (1998),27 Dresses (2008),Crazy Kind Of Love (2013),Serendipity (2001),Safe Haven (2013),Dear John (2010),The Last Song (2010), sau 3MSC și Tengo Ganas de Ti (2012),Nick And Norah's Infinite Playlist (2008),Two Night Stand (2014)

| justme9 a răspuns:

One day.