| Robert_Ionaşcu_1996 a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai poate fi gasit filmul dar stiu o faza 2 din film deci era un sat din india si vine arma si il cucereste si sateni la un momendat incearca sa cucereasca e un film gen tony jaa cu batai si chestii dar numai stiu cum se numeste e vechi tare cred prin 2002 sau 2004 e si mai e unu cu carje fara 1 picior si da cu nuci de cocos ca mingile de footbal

1 răspuns:
| Tjz6jrgglt a răspuns:

Îl știu! și eu l-am căutat dar...nu l-am găsit Voi mai caută dacă îl voi găsi te voi anunța.
Sper că te-am ajutat.

FUNDA?