| Buleala89 a întrebat:

As vrea si eu un film care sa te bage in sperietii la sfarsitul caruia sa ai inca emotii.Prietena mea face"misto"de mine ca is fricos deoarece ma sperii la unele filme iar ea considera ca nu exista film care sa ii dea palpitati. Vreau sa-i pun unu apoi sa ies putin lasando singura in casa sa vad cum reactioneaza :-D

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sweet Home (2015),It Follows (2014),Grace (2014),Green Room (2015),The Green Inferno (2013),Jug Face (2013),Modus Anomali (Ritual 2012), Open Grave (2013),Grave Halloween (2013),Lights Out (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring 1, 2 - cred ca e cel mai bun
Last Shift
The Exorcism of Emily Rose
The Exorcism of Molly Hartley
Haunt
Haunting in Connecticut
Haunting of Whaley House
Demonic. Astea cred ca te vor ajuta, uita-te la trailer.

| Crisstphanhye a răspuns:

The Grudge
Conjuring 1 2