| Decebalul a întrebat:

As vrea subtitrare bine sincronizata pentru Lord of the Rings partea a III-a.

5 răspunsuri:
| Ovidiu_Moldovan_1986 a răspuns:

Ai aicea o lista http://subtitrari.regielive.ro/......king-1918/ descarca acea varianta care ti se potriveste ex Subtitrare: The.Lord.of.the.Rings.The.Return.of.the.King.2003.EXTENDED.1080p.BluRay.DTS-ES.x264-CHD

| marianmicumarian a răspuns:

Poti sa imi spui de la ce este filmul?(BluRay, BDRip. XviD, etc)

| Decebalul explică (pentru marianmicumarian):

Folderu filmului se numesete asa : "LOTR.The.Return.of.the.King.2003.EE.BluRay.720p.DTS.x264-CHD "