| tInAD a întrebat:

Aseara a fost pe PRO TV serialul "Mesaje de dincolo" ce episod a fost? Imi puteti da va rog linkul puppy dog eyes Funda

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Ai aici toate sezoanele serialului iar daca stii ce sezon este difuzat la tv atunci poti lua pe rand numele lor si le cauti pe net sau astepti episodul de azi si te uti ce episod este si asa afli ce episod a fost ieri http://www.cinemagia.ro/....../episoade/

1 răspuns:
| ZOUKYE a răspuns:

Buna! Ieri a fost episodul cand ea (cea care vede fantome)a nascut, iar copilul ei s-a oprit din respirat dar a fost salvat si fantoma unei fete de 20 de ani care a nascut acolo si a murit inainte sa isi vada copilul a crezut ca, copilul mediumului este al ei si in fiecare zi de Ziua lui de nastere ii facea ceva.Pana la urma la sfarsit copilul fetei moarte a fost adoptat.Ea s-a gaist copilul la o familie.Si la sfarsit a trecut in lumea cealalta.winking