| Apocalipsa22 a întrebat:

Asta seara s-a difuzat pe ProTV Captain America Razboinicul iernii si vreau sa stiu daca exista o continuare a acestui film, adica daca il regaseste pe Bucky si devin prieteni sau un film dinainte cand erau inca prieteni.

Răspuns Câştigător
| VladutPatrascu a răspuns:

Salut.Este dar nu mai stiu cum se numeste.Da, il mai gaseste pe Bucky dar el e recrutat de Hydra si Capitanul incearca sa il faca sa isi reaminteasca si spre final, Bucky il salveaza de pe o nava S.HE.E.P care e o conspiratie a Hydrei si spre final, Capitanul cu Bucky și Vaduva Neagra il ajuta pe Nick Fury ca sa isi recastige nava si compania si arunca tot in aer.Toate astea se intampla in 2014 dupa 50 de ani de "stat la gheata" ai Capitanului America