| Coquina a întrebat:

Astia care va uitati la Suits, referitor la ultimul episod (end of midseason), credeti ca Mike a fost arestat din cauza fraudei propriu zise cu Harvardul sau din cauza chestiei cu mailurile si cu Jack Soloff?

spoiler alert! ah, trebuia sa-l pun la inceput...

7 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Te omor ba! Pfoai... ce mi-ai facut laughing)

Dar personal... nu cred ca e cu harvardul, asta cred ca o vor baga la sfarsitul serialului.

| Coquina explică (pentru Resurrection):

Pai am zis ca e voie pe aici cu spoilere, din moment ce adminele nu mi-au raspuns...

http://www.tpu.ro/......a-sfarsit/

nu-l crede p-ala de mi-a raspuns, chiar moare Dwayne.

oops, I did it again.

| Resurrection a răspuns (pentru Coquina):

Aaahlaughingm-ai prins din nou.

| Coquina explică (pentru Resurrection):

Hai ca mi s-a facut mila de tine, te-am pacalit...nu moare Dwayne in San Andreas.

ii moare una din fiice.

| Resurrection a răspuns (pentru Coquina):

Nu si de data astawinkingcitesc incet si nu mai citesc ce e acolo joshee heebuna incercare.

| Coquina explică (pentru Resurrection):

Bravo mah.
nu am mai dat peste un campion al zilei sa fie funny.
iti tin pumnii sa castigi! sa ne trimiti o poza cu hemoroizii tai! i-o dai in privat lui Alan tiger of atlantic ala.

| Resurrection a răspuns (pentru Coquina):

Ms multlaughingdaa!