| TheExpert01 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca printr-un film,serial, anime etc. simtiti ca traiti si simtiti sentimentele personajelor? Daca da la ce(film...)? Daca nu de ce? FUNDA Eu simt la Naruto Shippuden!

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Si eu tot la Naruto Shippuden. Este un anime extraordinar. Am vazut multe filme de dragoste, de drama, dar nu am plans niciodata, in schimb cand m-am uitat la Shippuden am plans de nenumarate ori ( cred ca cel mai rau am plans in episoadele in care Naruto a intalnit-o pe Kushina... A fost extrem de emotionant, de trist...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am simţit la Austin Powers. Mă gândeam cât de ciudat m-aş simţi dacă aş avea şi eu un Mini Me.

| powergirl a răspuns:

Da intra-adevar ca animele iti da senzatia asta si parca si inveti ceva din ele,, eu si la filme indiene parca ma regasesc acum nu plang neaparat dar simt ca parca sunt eu in situatia lor uneori. daca vrei nume iti dau cateva. si la naruto la toate seriile am simtit asa e frumos cred ca am vazut de la cap coada de 5 6 ori si naruto si naruto shipudden. filme: veer-zara, o poveste de dragoste (chalte chalte), lumina ochilor mei, billu, si multe altele daca mai vrei iti mai zic.

| HappyGirl4 a răspuns:

Eu mai mult la serialele coreeane mai plang mai simt ca joca chiar foarte bine

| AlEXxx21 a răspuns:

300 big grin

| dannygamer a răspuns:

Da, in serialul Walking Dead.,., deja a 4 oara ma uit la aceste serial

| loveandart98 a răspuns:

DE obicei acest sentiment apare in animeuri. Nu am un nume dar, sper ca te-am ajutat