| MariusDeejay a întrebat:

Ati vazut finalul telenovelei Casa de alaturi? parca toate povestile se termina cu heppy end personajele se iubesc pana la moarte dar vad ca Gonzalo ajuns la puscarie sau nu e telenovele?

4 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Nu pot sa cred ca s-a terminat crying A fost superba telenovela. O iubeam atat crying.
Imi pare rau de Gonzalo, fie cum o fi, dar el o iubea pe Pilar, o iubea. si parerea mea e ca a fost un final frumos cu exceptia ca Gonzalo a ajuns la puscarie si nu alaturi de Pilar. sad.
A fost minunat! love struck

| MariusDeejay explică (pentru Imstrong):

Cred ca era o drama parea mea dobici povesti au final fericit

| veronicamidoni1p1995 a răspuns:

Nu l-am privit cu cine a ramas Pilar?

| MariusDeejay explică (pentru veronicamidoni1p1995):

Nu arata ca ramane cu Javier, iar Gonazalo ajunge la puscarie, iar leonaro moare carola ii da foc si moare