| Fefe2009 a întrebat:

Băă e adevarat ca Nina Dobrev nu mai joaca in TVD? De ce?
La fel si Ian?

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Am sa zic eu toate noutatile legate de TVD, mai ales ca sunt o mare fana si urmaresc serialul de la primul sezon!
In primul rand, pe 21 Octombrie va incepe Sezonul 8 care va fi si ultimul de asemenea si care va contine doar 16 episoade.
In al doilea rand, Nina Dobrev va aparea in ultimul episod al sezonului 8, adica 16 conform site-ului IMDB, plus ca si Nina si Julie Plec au confirmat ca Nina aka Elena Gilbert va reveni pentru as incheia rolul asa cum trebuie.
In al doilea rand, Ian Somerhalder aka Damon Salvatore va juca in tot sezonul 8 al serialului!
Asadar, vor juca toti in ultimul sezon! Nu va pleca nimeni!
Sper ca te-am lamurit!

3 răspunsuri:
| Fefe2009 explică:

Doamnee ce pacat ca e ultimul sezon. Chiar mai lamurit.
Dar daca stii, mai zi-mi ce o sa fie cu cuplurile ☺

| CezaraEM a răspuns (pentru Fefe2009):

Doar atata stiu! Urmareste si tu pagina lor oficial de Facebook si twitter pentru a afla noutati!
Facebook: https://www.facebook.com/thevampirediaries/?fref=ts
Twitter: https://twitter.com/cwtvd

| Daniela_Elena_1997 a răspuns:

Amandoi vor juca. Nina doar in ep 16. Daca vrei sa aflii mai multe, uite.te la trailer