| DarkusEyes13 a întrebat:

Bun... stit filmul Hobbit nu? ok. (1, 2,3) in hobitul 2 era cu dragonul ala Smaug si la final zice ca el e focul, moartea etc si se duce in sat la oameni... intrebarea mea este care e continuarea ca in asta 2014(3) nu l-am vazut in trailer, cum se sfarseste povestea cu dragonul? ma puteti ajuta? dau funda (ps; nu am vazut hobitul 2014, i-am vazut doar trailerul)

Răspuns Câştigător
| UrsuPolar a răspuns:

Spoiler alert: dragonul este omorat. Cum? Daca nu esti rabdator sa apara filmul si pe micile noastre ecrane, te anunt ca moare in primele 20 30 de minute din film cu o sageata in inima(cred).

| DarkusEyes13 explică (pentru UrsuPolar):

In asta 2014? adica in partea a 3?

| UrsuPolar a răspuns (pentru DarkusEyes13):

Da. Partea a treia nu se axeaza deloc pe dragon, ci pe lupta pentru comoara din munte. Te anunt de pe acum ca e mai putin impresionanta decat cea din seria LOTR.