| phineass a întrebat:

Bun... vreau sa vad si eu un film si nu stiu ce film. Ce imi recomandati?happy Astept raspunsuri cat mai multe si interesantebig grin P.S: nu vreau horror sau drame.laughing Chiar nu am chef acum. Ceva actiune. Sau comedie. Sau chiar combinate.big grin Multumesc anticipat pentru ideibig grin

Răspuns Câştigător
| Alexandra2601 a răspuns:

A thousand word's. :d

| phineass explică (pentru Alexandra2601):

Eddie Murphy e prea criminal ca sa nu aleg deja ce vreau sa vadbig grin

| Alexandra2601 a răspuns (pentru phineass):

Ma bucurhappy. e fain filmulbig grin

19 răspunsuri:
| SasukeCS2 a răspuns:

1) Push - actiune+sci-fi+thriller
2) The One - actiune+sci-fi+thriller
3) Unleashed - actiune+crima+drama
4) Dead or Alive - actiune+aventura
5) Anger Management - comedie
6) The Forbidden Kingdom - actiune+aventura+fantezie
7) Fast Furious - actiune+crima+thriller (mai multe parti)

| gIiiIolil a răspuns:

Comedie : Arthur, Nataraul Si Gogomanu, Ursul ( Romanesc ), The tree Storgies.

| samysamy a răspuns:

Transporter 1 2 si 3 sunt cele mai bune!

| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1637725/ - TE IMPUSC DACA NU VEZI ASTA:))

| phineass explică (pentru OoOAkaTZukyOoO):

Din pacate nu ma poti impusca..pentru ca l-am vazut dejabig grin

| nush95 a răspuns:

21 Jump Street, super film.
Gen actiune, comedie; deci combinatebig grin

| AlleD a răspuns:

O fi cam tarziu, dar cred ca am filmul perfect pentru tine! Se numeste The hunger games. Eu am citit si cartea si am vazut si filmul si mi-au placut amandoua. Ti-l recomand!

| PityShaorma a răspuns:

Actiune: transporter 1, 2, 3, blitz, dead race, undisputed 1, 2, 3, si costumul
Comedie:american pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, litleman, harold si kumar merg la white castel poate te-am ajutat acum nu-mi vine in mite multe

| DaxaRe a răspuns:

Sucker punch

| Daniel824 a răspuns:

O comedie buna a few best men si actiune man on a ledge big grin