| Mioritacris a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film in care era vorba, din cate imi amintesc, de niste chestiute mici si negre care au cazut din cer si infestau intr-un fel (nu mai tin minte foarte bine) oamenii care puneau mana pe ele. Mai tin minte ca personajul principal(cred ca era personaj principal) era o tipa a carui prieten fusese infestat si tipa aia incerca sa afle care e faza cu chestiutele alea cazute din cer.Parca gasise la un moment dat antidodul... Din pacate nu mai stiu cum se numea filmul deci daca stie cineva va rog sa imi spuneti.

1 răspuns:
| adyzone a răspuns:

Incerca sa intri pe fb in grupul Zi-mi un film bun si sa pui intrebarea acolo. O sa gasesti sigur pe cineva sa-ti raspunda la intrebare.