| Deeașimihai a întrebat:

am si eu o rugăminte la voi toți cei care va plac filmele /seriale, va rogggg, un film /serial sau mai multe pe care nu l-am văzut sa fie ca vrăjitoare, vampiri, vârcolaci si personaje supernaturale. Cele pe care le-am văzut sunt :The vampire diares, The originals, Teen wolf, Witches of east, cam atât cred... va rog, cine mă va ajuta voi da o fundiță mare si frumoasa!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013), From Dusk Till Dawn (2014)...

| aligru a răspuns:

Eu am scris pe blog lista intreaga cu serialele vizionate. http://ms-bear.blogspot.ro/p/tv-series.html. La cele vazute de tine as adauga Izombie, Grimm, The secret circle, misfits( e cam ciudatel), Heroes, Hemlock Grove, Ghost wisperer. Vizionare placuta.

| wolder a răspuns:

Multumesc pentru funda! Sper ca ai gasit filme tari.

| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te la Supernatural. Le are pe toate.

| Deeașimihai explică:

Mulțumesc!

| Deeașimihai explică:

Mulțumesc, mă ajutat filme date de voi!