| Petrina_Cimpeanu_2001 a întrebat:

Am vazut filmul Cronicile casterilor. A fost super dar nu am inteles daca la sfarsit el si-a adus aminte de ea sau nu si daca de aceea a strigat-o. Ma poate lamuri cineva? multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a văzut plancarda aceea arsă și şi-a adus aminte de relația lui cu ea, pentru a putea înțelege mai mult filmul trebuie să citim cărțile, sunt multe scene ce lipsesc în film. Cel puțin așa am citit printre părerile celor ce au citit cărțile și vizionat filmul.

| Petrina_Cimpeanu_2001 explică (pentru anonim_4396):

Asta nu intelegeam. Deci filmul are totusi un happy end