| Siminadaniela a întrebat:

am vazut un film interesant de actiune cu 2-3 ani i urma cu un băiat al cărui parinti sunt ucisi intrun magazin ..acesta este salvat de un barbat si invatat sa lupte alaturi de inca un baiat crescut de el unul dintre ei ajunge bodyguardul unei cantarete iar celalant trebuie să o ucida..cand se reintalnesc isi aduc aminte ca au crescut impreuna..in cele din urma bodyguardul este ucis iar celalant baiat se razbuna..stie cineva cum se numeste filmul?

4 răspunsuri:
| Siminadaniela explică:

Deci..ma ajuta cineva?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Siminadaniela):

Mai tii minte un actor care a jucat in film?

| Siminadaniela explică:

Jennifer Lopez

| AndyDanger a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul, dar stiu un film cu aproape aceeasi poveste. Taped Out.