| anonim_4396 a întrebat:

As vrea filme sau seriale cu tachinarile dintre 2 indragostiti sau relatia dintre un baiat rau si o fata buna. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AmaliaM a răspuns:

10 Things I Hate About You mi-a placut foarte mult. E fix ce ai descris tu. Vorbesc de serial, nu de film. Desi a fost anulat, merita sa te uiti la primul sezon.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

3MSC 1,2 și 3 (2010/2012/16 dec. 2015), The Art Of Getting By (2011),A Walk To Remember (2002),Cruel Intentions (1999),The Spectacular Now (2013),Love,Rosie (2014),Two Night Stand (2014),The First Time (2012)

| funnnyman32 a răspuns:

Buna! Iti recomand din toata inima sa vezi filmul Printesa si Soldatul. Cu siguranta iti va placea.
Este un film foarte frumos si cu siguranta iti va capta atentia, tot intre doi indragostiti este! Doar ca de religii diferite, vizioneaza-l si sper sa-ti placa bye!

| IMPLICAT a răspuns:

Friends with benefits.

| MariaNicolee a răspuns:

Iti recomand sa vezi filmul The Last Song. Vizionare placuta!