| EllaLahey1 a întrebat:

as vrea si eu niște seriale cu adolescenti care au puteri supranaturale gen : The Vampire Diaries, Teen wolf, The nine lives of Chloe King sau The originals si daca s-ar putea si putina descriere ar fi minunat, multumesc!

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series (2014),Supernatural,Nowhere Boys, mai poți încerca The Tomorrow People, Star-Crossed,Believe, dar acestea au fost anulate după primul sezon.

| onix33 a răspuns:

The Big Bang Theory foarte tare!