| BadAngel3 a întrebat:

care este filmul vostru preferat sau care v-a placut?

18 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Forever Strong e preferatul meu. Am invatat ceva din el. Ti-l recomand si tie. Vizionare placuta!

| BadAngel3 explică (pentru Sn4k3):

Multumesc mult! happy

| Sn4k3 a răspuns (pentru BadAngel3):

Cu placere. Sa-mi spui daca ti-a placut.

| BadAngel3 explică (pentru Sn4k3):

Nu imi place filmul, scuze. In mare parte a fost despre rugby, iar eu urasc rugbyul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The pianist, ăsta îmi vine acum în minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A Walk to Remember

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lista lui Schindler.

| Green66 a răspuns:

American History X

| Daniellllll1 a răspuns:

Hachiko,The shawshank redemption, I'll follow you down, Pyaar impossible, beastly

| notefree a răspuns:

Seria batman favoritele mele

| xLittleKidd a răspuns:

The Age of Adaline
Este un film superb pe care l-am vazut acum cateva zile si pur si simplu il ador :X

| andreywtza a răspuns:

Twilight,e genial

| BadAngel3 explică (pentru andreywtza):

As vrea sa il vad si eu, dar problema este ca nu il gasesc. Il gasesc, dar nu pe episoade. Ca de exemplu gasesc episodul 1 si apoi nu mai gasesc si celelalte episoade. Am tot cautat, dar am innebunit de cand caut. Daca poti sa ma ajuti. Sa imi trimiti link sau ceva.

| InfinityLove2000 a răspuns:

Hachiko.E foarte emotional si frumos

| BadAngel3 explică (pentru InfinityLove2000):

Hai ma, deci acum l-am vazut si plang incontinuu...

| Alexmelu a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button 2008-este un film foarte bun și interesant îl recomand tuturor.