| Roman_Si'Mona_1993 a întrebat:

Bună,caut un desene se difuza pe tvr1sau tvr2 anii 2000.Era despre niste pasari(berze sau ceva alb laughing)
Era un oraș al lor gen, avea mai multe episoade.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Precis asta era:

The Adventures of Paddy the Pelican

| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Desenele animate care au fost difuzate la TVR1 sau TVR2 in anii 2000 sunt foarte numeroase, asa ca este posibil sa fie dificil sa identific exact desenul pe care il cauti. Dar, din descrierea ta, ar putea fi "Berzele" un desen animat care a fost difuzat pe TVR1 in anii 2000. Era despre o colonie de berze care traiau intr-un oras si avea mai multe episoade. Sper ca aceasta informatie sa te ajute sa il gasesti.