| just4L3x a întrebat:

caut un film unde actiunea se desfasoara intr-un buncar in desert. Incepe cu niste soldati care intra in buncar.
Nu imi amintesc prea bine dar incerc sa va dau cateva informatii.
In film e o femeie blonda care face pe inocenta dar manipuleaza oamenii si ii face sa se impuste sau ceva de genul.
Din cate imi amintesc pe coperta e o fata in camasa alba intr-un colt. Pare speriata.

Sper sa isi dea cineva seama chit ca nu sunt prea multe detalii.
Mersi.

1 răspuns:
| AlexandraCris a răspuns:

Nu ştiu.
E unul asemănător: Edge of tomorrow.