| l1feincolor a întrebat:

Caut un serial bun de vazut, nu conteaza genul, mentionez ca The Vampire Diaries, The Originals, Pretty Little Liars, Gossip Girl, 90210, The Walking Dead, le.am vazut si au fost superbe. Ceva in genul celor mentionate. Pwp si multumesc mult. Fundita

Răspuns Câştigător
| Khalesionfleek a răspuns:

Niste seriale putin mai ''misterioase'', care implica mister si te ''obliga'' sa te uiti la ep urmator ar fi:
THE 100
WAYWARD PINES
BETWEEN
Primele doua prezinta oarecum planeta Pamant dupa cativa ani in care a fost nelocuita, dar crede-ma ca nu apar cliseele alea plictisitoare.

Seriale mai istorice
AS putea sa iti recomand REIGN
Merlin- dar bineinteles ca incude si ceva fictiune, dar pot sa zic ca serialul are detoate : actiune, dragoste, magie, printi frumosi laughing, adica doar Arthur, dar mna...
Aa..si un super mini-serial este TUT(Tutankhamon), amazing, o sa te indragostesti de actorul principal Avan Jogia( care joaca si in serialul Twisted)

Seriale cu ''super eroi'' sau cu actiune
Smallvile--super super super serialul
Arrow
Flash
Nikita
The tomorrow people

Si un serial mai nou aparut, este Humans, nici nu ma chinui sa iti scriu despre ce e vorba, uita-te la trailer sau la primul episod si vei vedea despre ce e vortba
In rest, pot aminti, bineinteles Game of Thrones, poza de la avatar spune totullaughing

Oke... sper ca nu te-am plictisit, eu ti-as recomanda sa te uiti la trailere sau la primele episoade si sa vezi care iti plac

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mai poți încerca:Hemlock Grove, True Blood, From Dusk Till Dawn: The Series, The Strain, The 100, The Flash, The O.C., Finding Carter, Blindspot, Secrets And Lies, Wayward Pines, Banshee, Fear The Walking Dead

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Reaper (comedie-horror)
Blue Mountain State (comedie gen american pie)
Baby Daddy (comedie)
The 100 (aventuri)
Spartacus (aventuri/istoric)
Lucifer - are doar 1 episod deocamdata dar merita sa te uiti. Astea le-am vazut si mi-au placut mult. Sper sa iti placa si tie. Vizionare placuta!

| J0B0MAT a răspuns:

GAME OF THRONES e cel mai tare serial ever. Daca vrei iti recomand si un serial coreean care mi-a placut mult:The Heirs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True detective
Hanibal
Suits
Marco pollo

| BadAngel3 a răspuns:

Twilight, True Blood

| AndreeaM1 a răspuns:

Twilight. E smecher rau.

| Little_6907 a răspuns:

PRISON BREAK, nu te vei plictisi de el. O sa iubesti actorul principal!

| Bogdy_Buzle_2000 a răspuns:

Supernatural, the BEST!