| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme de razboi v-a placut cel mai mult? Filme...mai noi,cu talibani,lupte in munti,supravietuire, chestii de genul asta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flyboys
Pearl Harbor
American Sniper
In love and war
The English Patient
The Pianist
Tora! Tora! Tora!
The Imitation Game
Unbroken
The Book Thief si Atonement

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,voi incerca American Sniper, am vazut trailerul si mi s-a parut pe gustul meu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce happy.
Uita-te ca n-ai ce pierde. Si mie mi-a placut.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu am vazut doar un film cu razboi, in general nu vizionez asa ceva..singurul care l-am vazut si mi-a placut a fost Pearl Harbor.

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Multumesc,voi incerca si Pearl harbor.happy

| untu a răspuns:

Urmariti si filmul,, Evadare din Sobibor!" si sint sigur ca o sa va placa!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Multumesc.