| Alexika23 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Violetta? Dar despre Pretty Little Liars? (daca ati urmarit cateva episoade)
Vreau sa incep sa ma uit si as vrea sa vad si parerile altora.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Violleta este pentru copii cuprinse intre varsta de 5-12 ani...nu recomand sa te uiti.

Pretty Little Liars e destul de ok, avand in vedere ca nu e mare diferenta de Violleta...insa e putin diferit si mai interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer Pretty little Liars pentru ca este mult mai matur decat Violetta.

O zi placuta happy

| annaaaa a răspuns:

Nu stiu cum poti sa pui niste desene prostesti langa serialul Pretty! Daca ai 9-10 ani ramai mama la Violetta! Daca ai 10-11 nu te uita la nicunul! Daca ai peste 12 uite-te la Pretty!