| AnnaMariaaa a întrebat:

Cine-mi explica si mie finalul sezonului 2 din Hannibal? Nu prea am inteles mare lucru. Will l-a facut pe Hannibal sa creada ca e de partea lui, dar el de fapt nu era? Va rog frumos, asa in mare daca puteti.Multumesc.

2 răspunsuri:
| IloveyouTEO a răspuns:

Pai da
N-ai vazut ca Hannibal l-a injunghiat pe Will pentru tradare
Nici eu n-am prea inteles, dar sper ca te-am ajutat

| IloveyouTEO a răspuns:

Pai da
N-ai vazut ca Hannibal l-a injunghiat pe Will pentru tradare
Nici eu n-am prea inteles, dar sper ca te-am ajutat
In mare sper ca ai inteles, fiindca si mie mi-e neclara treaba cu Abigail